• Blog
Zeszły tydzień był baaardzo pracowity! Ale kto jak nie ja – chociaż przyznam, że wieczorami orałam nosem po ziemi 🐽 !! I z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić czwartkową transakcją📣!! A wszystko potoczyło się w błyskawicznym⚡️tempie – piątek oglądanie.👀, poniedziałek decyzja o zakupie 🤝, a w czwartek już mieliśmy podpisaną umowę przedwstępną🖊!!
Na szczęście zawsze mogę liczyć na terminy📆i
wsparcie 🙏🏻 Kancelarii Notarialnej Grzegorz Danecki – Notariusza, który zabezpiecza strony transakcji po zęby🦷- bo wiadomo umowy są na złe czasy, bo jak jest dobrze to i umów nie trzeba 🙂 Ale nigdy nic nie wiadomo – więc warto się zabezpieczać!!
 
Masz nieruchomość na SPRZEDAŻ lub WYNAJEM- zadzwoń –> ☎️ 883 010 382, chętnie pomogę – znajdę Klienta, uzyskam optymalną cenę sprzedaży💰, i całość załatwię szybko i sprawnie!!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności