Ostatni czas jest u mnie bardzo pracowity. Czasami nie zdążę nawet się pochwalić sukcesem💪🏻 🙂 Tak było i w tym przypadku, dopiero ostatnio odkryłam DOSKONAŁE OPINIE KLIENTÓW, które mi przypomniały, o ciekawej sprawie wynajmu apartamentu w Gdańsku. Działy się dziwne rzeczy…
A było to tak…
1. Zawsze przed wynajmem SPRAWDZAM NAJEMCÓW🧐 , żeby wynajmujący miał pewność, że NAJEM BĘDZIE ODBYWAŁ SIĘ BEZ PERTURBACJI💣. I tu UWAGA – pierwszy raz spotkałam się z przypadkiem gdzie Klienci byli dość nietypowi 😵‍💫 (i chyba czuli że nie przejdą wstępnej selekcji) bo zaproponowali mi dodatkowe wynagrodzenie💰za moją pozytywną rekomendację (nie będę pisać wprost jak to się nazywa!!).
KLIENCI ZOSTALI SKREŚLENI i NIE UZYSKALI REKOMENDACJI! W PRZYPADKU NAJMU najważniejsze jest by APARTAMENT został użytkowany w należyty sposób!!
2. Rekomendację dostali inni KLienci, bardzo sympatyczna para👨‍❤️‍👨. Rezerwacja została dokonana. Kaucja wpłacona💰. Dzień przed podpisaniem umowy najmu✍️ okazało się, że para się rozstała⚡️ . I trzeba szukać NOWEGO KLIENTA. Dobry pośrednik zawsze ma w rękawie KLIENTA ZAPASOWEGO. Tak było i w tym przypadku. Umowa najmu została podpisana w wyznaczonym terminie ale z innymi Klientami. TAK DZIAŁA ZAWODOWIEC!!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności