• Blog
W swojej pracy👩🏼‍💻 na jakość obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Relacje 🤝 i pozytywne doświadczenie Klienta 🤩 to dla mnie priorytet. Ktoś powie „to tylko słowa”, ciekawe jak jest naprawdę? No więc, prawda jest taka, że WSZYSCY MOI DOTYCHCZASOWI KLIENCI ZADEKLAROWALI, że pomimo zmian zawodowych w moim życiu, ZOSTAJĄ ZE MNĄ. Chcą dalej ze mną WSPÓŁPRACOWAĆ i mnie polecają i będą polecać!! 🥰
To dla mnie najwyższy dowód uznania 🎁 i mega motywacja 💪🏻 do kolejnych działań. 💫
Tydzień temu, zadzwonił Klient, którego obsługiwałam kilka miesięcy temu. ‘Pani Magdo, dlaczego Pani nic nie mówiła o zmianach. My chcielibyśmy dalej z Panią…’ i tak od słowa i dom 🏠 wraca na rynek!! Dzisiaj odbyła się sesja zdjęciowa 📸, w przyszłym tygodniu pojawi się nowa oferta.
🎯 Dzisiaj przedpremierowo tylko krótka zapowiedź.
Na sprzedaż – ELEGANCKI, NOWOCZESNY I SMART DOM o powierzchni 280 m2, położony na działce 1 600 m2. Przestronny i komfortowy. Na wnętrze składa się:
* salon🛋 z kuchnią 🥣 i jadalnią 🪑 🪑 (poziom 0)
* 2 sypialnie 🛌. 🛌. (w tym jedna master bedroom z łazienką i garderobą ; poziom +1),
* gabinet 📚. (poziom +1) ,
* pokój/sala kinowa 🎥 (poziom +1)
* sauna i siłownia 🏋🏻‍♂️. (poziom -1)
Jest jeszcze PIĘKNY, ZADBANY OGRÓD. 🌸 🌹 🌻
A to wszystko 12 km 🚘 od centrum Gdyni, to dokładnie taka sama odległość jak z Centrum Gdyni na Wiczlino (i w sumie ten sam kierunek)!! Więc niby poza miastem a jednak bardzo blisko…
Już teraz można umawiać 📞 się na prezentację!!
Zapraszam serdecznie!!!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności