• Blog

Tak to już jest, że jak się zrobi dobrą robotę i sprzeda mieszkanie w danej lokalizacji to później ta lokalizacja wraca ze zdwojoną siłą! Tak było i w tym przypadku – mieszkanie sprzedane na Zaruskiego w Gdyni – i w to miejsce pojawia się kolejne! Tyle tylko, że w tym przypadku mamy dodatkowe bonusiki – kredyt 2% i zwolnienie z PCC dla wybranych! Minusik? Mieszkania w tym formacie znikają w tempie błyskawicy – dlatego warto się pospieszyć po popyt przewyższa podaż! Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

—-
Wygodne, jasne wnętrze o powierzchni prawie 60 m2, zlokalizowane na znanym i lubianym osiedlu Patio Róży, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdyni – Chwarzno – Wiczlino.
To komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, ma świetny rozkład (bardzo dużą łazienkę!), a każde z pomieszczeń jest bardzo ustawne!
Zapraszam na prezentację!
—-
Jeśli masz mieszkanie na sprzedaż -ZADZWOŃ, a chętnie opowiem Ci jak działam i dlaczego jestem skuteczna! –> ☎️ 883 010 382
Zapraszam do współpracy

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności