• Blog
Sprzedaż mieszkania to zdarzenie gdzie łączą się dwie historie, jedna, przeważnie się kończy, a druga zaczyna. Nie inaczej było w tym przypadku. Jedno mieszkanie – dwie historie i tony emocji! Niby takie proste, banalne…
…a może życiowe…
Właściciel z mieszkaniem był związany od bardzo dawna, wcześniej mieszkała w nim jego ukochana babcia, później on sam, doszła żona i urodziło się tam dziecko. Syn dorósł, wyprowadził się, a sprzedający postanowili realizować marzenia dzięki gotówce, uzyskanej ze sprzedaży nieruchomości! Słyszałam, że plan zakłada długą i emocjonującą podróż!!
Nowa właścicielka, młoda kobieta po dobrych studiach! Rodzice postanowili jej pomóc wejść łagodnie w dorosłe życie! Emocji związanych z zakupem co nie miara!! Tacy rodzice to skarb!
Podczas przekazania mieszkania emocje buzowały! Z jednej strony sentymenty i wspomnienia, z drugiej radość i niepewność (bo przecież nikt nie wie jak to jest mieszkać na swoim dopóki nie zamieszka z dala od rodziców. A i rodzice muszą się przyzwyczaić, że dziecko wyleciało z gniazda!). Zdradzę Wam, że emocjom towarzyszyły również spocone oczy (tak mawia mój syn jak nie chce się przyznać, do łez!)
I tak koniec stał się nowym początkiem. Sprzedającym, życzę realizacji marzeń, a Kupującej co najmniej tak dobrych chwil, jakie przeżyli mieszkaniu poprzedni właściciele. Wierzę że tak będzie, bo w mieszkaniu oprócz mebli zostało wiele pozytywnych emocji…
——
Magdalena Makać
ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO
—> 883 010 382

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności