• Blog

Sprzedaż nieruchomości, to wg moich standardów KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA z naciskiem na DOŚWIADCZENIE KLIENTA! Moja rola nie ogranicza się jedynie do przekazania kontaktów – DLA MNIE LICZY SIĘ KLIENT I DOBRE RELACJE, DLATEGO ZAJMUJĘ SIĘ TRANSAKCJĄ od A do Z , przy czym Z to często wsparcie Klienta już po sprzedaży nieruchomości – np. pomoc w znalezieniu dobrego ślusarza, kontakt do uczciwego hydraulika, ogrodnika czy specjalisty od prądu. Pośrednik powinien wiedzieć co? jak? gdzie? i kiedy? i być wsparciem dla swoich Klientów. W cyklu ‘&more’ będę się dzielić z Wami sprawdzonymi namiarami do różnych fachowców.

z cyklu '&more’ – usługi godne polecenia —> OGRODNIK

Dobry pośrednik wie co w trawie piszczy i to dosłownie!! Dzisiaj przedstawiam Wam Pana Macieja, który doprowadził nasz ogród do stanu używalności!!! Nigdy przesadnie nie dbaliśmy o ogród, więc spotkanie Pana Macieja było wybawieniem! Przyszedł, kompleksowo zaproponował i zaplanował usługę związaną z porządkowaniem ogrodu na przed zimą, a następnie ją zrealizował i voilà nasz ogród zyskał nowe życie ! A na wiosnę, już się umówiliśmy na prace porządkowe po zimie , wymianę trawy i dosadzenie roślin . dopasowanych do naszego zacienionego ogródka.

Gorąco polecam!!

Śmiało mogę polecić Pana Macieja więc jeśli potrzebujecie NAMIAR NA SPRAWDZONEGO OGRODNIKA, który sprawnie i kompleksowo podejdzie do tematu – dzwońcie!!

 

Jeśli poszukujesz pośrednika, który profesjonalnie sprzeda Twoją nieruchomość w Trójmieście lub w okolicy – zapraszam do współpracy —> 883 010 382 !!

Wiem, jak zrobić to skutecznie!!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności