• Blog

z cyklu '&more’ – okiem eksperta 

–> Po co komu SECOND HOME? 

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie dobrze zlokalizowanego apartamentu to świetna lokata kapitału Rynek second home nad morzem dynamicznie się rozwija (ok. 10 proc rok do roku) i nie zamierza zwalniać. Ceny rok do roku również wzrastają, na spadki, jak to w przypadku dóbr luksusowych , nie ma co liczyć.

Jest jeszcze inny aspekt posiadania nieruchomości nad morzem . Mając tutaj swoją miejscówkę odkrywa się piękno kurortu nie tylko w sezonie. Powiedziałabym wręcz, że posiadacze second home w Trójmieście tylko czekają na wrzesień, kiedy to, już bez tłumów turystów, a jeszcze w ciepłej pogodzie można delektować się nadmorską bryzą i ciepłym piaskiem!

Dzisiejsza pogoda sprzyja spacerom i rozmyślaniom – więc jeśli zastanawiasz się nad SECOND HOME nad morzem, albo marzysz o ZMIANIE MIEJSCA ZAMIESZKANIA, lokalnie, ale bliżej morza, gorąco polecam spacer brzegiem morzem w dzisiejszej aurze!!

——————–

Jeśli poszukujesz pośrednika, który profesjonalnie sprzeda Twoją nieruchomość w Trójmieście lub w okolicy – zapraszam do współpracy —> 883 010 382 !!

Wiem, jak zrobić to skutecznie!!

 

(Zdjęcia)

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności