Zimne call’e to zmora agenta nieruchomości. Większość pośredników skupia się właśnie na tym procesie pozyskiwania klienta, zwłaszcza na początkowym etapie swojej kariery. Nie lubimy dzwonić do klienta i go namawiać na nasze usługi… Klienci, z kolei, nie lubią dzwoniących pośredników…. Zimne call’e, to jednak, tylko jeden ze sposobów pozyskania klienta. Punktowy i mało wydajny.

Jeśli chcesz, aby klienci sami do Ciebie przychodzili i powierzali Ci swoje nieruchomości na sprzedaż, zacznij budować markę osobistą. Silna marka osobista pomoże Ci w dotarciu do klientów, zapewni przewagę w negocjacjach z klientami i stworzy wizerunek eksperta. Jak zbudować silną markę osobistą – zapisz się na warsztaty i już dziś zacznij świadomie budować swój wizerunek.

Szkolenie dedykowane jest dla agentów nieruchomości, którzy chcą budować silny, spójny wizerunek ekspertów nieruchomości w social media. Jest przeznaczone dla osób, które są zainteresowane podniesieniem jakości konta w social media (facebook/instagram/linkedin), jego rozwijaniem i zwiększaniem rozpoznawalności marki osobistej.

Szkolenia realizuję w zależności od potrzeb:
- indywidualne,
- grupowe,
- stacjonarne,
- on-line

Szkolenie pomaga w budowaniu silnej marki osobistej. Nauczysz się działać świadomie i profesjonalnie, a przede wszystkim zaczniesz rosnąć, tworzyć świadomie treści i być rozpoznawalny.

- Marka osobista
- Social media:
- Techniczne aspekty prowadzenia social media
- Twoje social media

Przed rozpoczęciem szkolenia przeprowadzam audyt obecnie prowadzonego konta przez klienta. Każde szkolenie jest personalizowane pod klienta.

Celem szkolenia jest zainspirowanie uczestników spotkania do świadomego tworzenia własnych treści, dzięki którym jakość konta w social media się podniesie, zwiększy się rozpoznawalność marki osobistej i zbudowana zostanie, wokół niej, użyteczna społeczność.

Cena warsztatów ustalana jest indywidualnie w zależności od formy szkolenia oraz wielkości grupy.

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności