• Blog
Przeważnie, cykl polecajek i rekomendacji publikuję w piątki, bo to tak dobrze po ciężkim tygodniu pracy trochę lifestylu wrzucić, dla oderwania się, dla przetrwania piątku, dla skorzystania w weekend.
Dzisiaj postanowiłam jednak to zmienić! Bo żyjąc w Trójmieście lub mając tutaj swój #secondhome, świetnie można przedłużyć czas letni i nawet w tygodniu, zapomnieć się i przez chwilę poczuć się jakby się było na wakacjach!
Od zawsze praktykuję wrześniowe wieczorne wypady na plażę. Spacer z psem, a później ‚małe co nie co’ z widokiem na wodę to nie lada gratka! W lato wiadomo, milion innych wakacyjnych atrakcji i za dużo turystów (kolejki!!), a wrzesień – nadaje się idealnie!!!
Cisza, spokój.. Tym bardziej, że pogoda dopisuje… Znając życie nie potrwa to długo więc warto się wybrać raczej szybciej niż później! Szczególnie polecam knajpki na plaży – wczoraj byłam w No33 di Vinegre, i jest naprawdę cudnie! Atmosfera, pogoda i klimat conajmniej jakbym na chwilę przeniosła się do Grecji! Zapomniałam się, odpoczęłam, kolejny raz doceniłam mieszkanie nad morzem…
Miłego dnia i udanego wieczoru!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności