• Blog
Praca agentki nieruchomości jest pracą wymagającą, nieprzewidywalną i zaskakująca czasami. Trzeba być na elastyczną i na standby bo nigdy nie wiadomo kiedy klient może zadzwonić. Czasami on natłoku zdarzeń można zwariować dlatego doświadczony pośrednik musi dbać o swoje zdrowie psychiczne!
Jak ja to robię? Co robię aby nie zwariować?
Wiele lat pracy w pośrednictwie nauczyło mnie, że trzeba jasno postawić granicę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym, tak żeby jedna sfera życia nie zdominowała drugiej.
Nie zawsze udaje mi się nie pracować w weekend (pomimo postanowień noworocznych!) ale za każdą pracującą sobotę odbieram sobie dzień wolny w tygodniu! Bo pośredniczka 👠 też człowiek i odpocząć musi!
Wychodzę z założenia, że nieruchomości to nie buty i do sprzedaży trzeba podchodzić na spokojnie, bo nieruchomości nie lubią pośpiechu. 🙂 Nie daję się też zwariować klientom, którzy ‚tu i teraz natychmiast!’! Spokój ratuje mnie, i często moich Klientów, w wielu sytuacjach. Świetnie się też sprawdza przy negocjacjach!
Od pewnego czasu chodzę też na jogę, która pomaga mi zachować równowagę i przy okazji dobrze wpływa na mój kręgosłup! No i wspaniale czyści głowę, przypominając co naprawdę jest ważne w życiu!
Spacery rodzinne nad morze to kolejna rzecz! Jestem dziewczyną z Mazur i pomimo, że mieszkam w Trójmieście, prawie połowę swojego życia, za każdym razem doceniam dobroczynny wpływ szumu fal i pasku pod stopami! Po prostu uwielbiam morze – działa na mnie kojąco i nastawia pozytywnie do życia!
Oczywiście kiedy wszystko zawodzi zawsze pod ręką mam Ashwagandę! Piętnaście kropli pod język i nic nie jest w stanie zakłócić mojego świętego spokoju!😅
A jak Wy dbacie o swój work life balance?

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności