• Blog
Wypalenie zawodowe to ostatnio modny temat! Mam jednak takie przemyślenie, że tylko jeśli lubi się swoją pracę, można ją dobrze, długo i skutecznie wykonywać!
Bywam zmęczona, mam czasami dość, czasami też się wściekam ale w końcu trafiłam na moją #dreamjob, to na pewno! Różnorodność zadań, ludzi i zdarzeń mnie nakręca i sprawia, że chce mi się działać i sprzedawać wciąż nowe nieruchomości!
I myślę sobie, że to właśnie dzięki takiemu podejściu jestem cały czas na motywacyjnym haju, a co za tym idzie, w swojej pracy jestem również skuteczna (przynajmniej tak mówią)!
Długo trwało zanim znalazłam ten swój pośredniczy świat ale warto było przejść całą ścieżkę aby być w miejscu, w którym jestem!
Życzę każdemu, odnalezienia swojej drogi!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności