• Blog

🦉z cyklu – okiem eksperta: drugie podejście do sprzedaży nieruchomości, czyli Pani Magdo, czy może nam Pani pomóc w sprzedaży nieruchomości?

Od początku roku zgłosiło się do mnie kilku Klientów (oczywiście z polecenia), którzy:
* mają dom/mieszkanie które chcą sprzedać,
* od jakiegoś czasu korzystają z usług agencji nieruchomości,
* agent opiekujący się nieruchomością po podpisaniu umowy pośrednictwa zaginął w akcji, jedynie sporadycznie się kontaktując.
* słyszeli o skutecznej pośredniczce (czyli o mnie!!) i chcą nawiązać współpracę!

Ja oczywiście chętnie pomogę, nie raz sprzedałam nieruchomość, którą obsługiwała inna agencja, czy agent. Warto jednak wiedzieć, że przejmowanie po kimś roboty nie jest proste! Pochłania dwa razy więcej czasu i wymaga przygotowania odpowiedniej strategii! I bez zaufania ze strony sprzedającej się nie uda!

Bo w końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz – a jak nieruchomość jest na rynku od jakiegoś czasu i nie daj boże w kilku agencjach, to zaraz zaczynają się podejrzenia ze strony kupujących, że jest jakiś feler!

Szanowni SPRZEDAJĄCY, wybierajcie świadomie agenta (nawet nie agencję, czy biuro a właśnie agenta!). Koniecznie sprawdźcie:
1. czy ma POLISĘ OC i na jaką kwotę!
2. czy jest LICENCJONOWANYM pośrednikiem
3. ma wyrobioną MARKĘ OSOBISTĄ (znajomi, znają, polecają, ma pozytywne opinie w internecie)
4. ma DOŚWIADCZENIE w branży nieruchomości (wspólpracuje z innymi pośrednikami, zna topografię miasta, itp.).

Makaron🍝na uszy potrafi nawijać prawie każdy, działać skutecznie – to już wyższa szkoła jazdy! Dlatego, szanowni SPRZEDAJĄCY, sprawdzajcie trzy razy agenta przed jego wyborem! A jak już znajdziecie sprawdzonego agenta, polecanego i z doświadczeniem, to mu zaufajcie i pozwólcie działać! 🍀


Polecam się w każdej nieruchomościowej sprawie. Zadzwoń —> ☎️ 883 010 382 !!

Comments

Albert Webb

Pellentesque nec nam aliquam sem et tortor consequat id porta. Elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar. Interdum consectetur libero id faucibus nisl tincidunt eget.

Theresa Barnes

Lectus sit amet est placerat in egestas erat imperdiet sed. Pharetra massa massa ultricies mi. Euismod nisi porta lorem mollis aliquam ut porttitor.

Jason Hughes

Urna cursus eget nunc scelerisque viverra. Sed risus ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at auctor. Praesent elementum facilisis leo vel.

Send a Comment

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności